Pune, Maharashtra
GST No. 27BRGPS9310D1ZQ
Call 08048202714 20% Response Rate
Send Enquiry
| Conveyor Type | Belt |
| Length | 10 feet |
| Application/Usage | Warehouses |
| Power Source | Electric |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Single Phase |
| Voltage | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Unison Engineers |
| Capacity (Kg) | 500 Kg |
| Frequency | 50 Hz |
| Speed (m/min.) | 15 m/min |
View Complete details