Pune, Maharashtra
GST No. 27BRGPS9310D1ZQ
Call 08048202714 20% Response Rate
Send Enquiry
| Product Type | Welding Positioner |
| Color | Blue and Orange |
| Capacity | 45 Kg |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 2 kW |
| Material Type | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Unison Engineers |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Rotation Speed: | 10 rpm |
| Rotation Speed | 5 RPM |
View Complete details