Pune, Maharashtra
GST No. 27BRGPS9310D1ZQ
Call 08048202714 20% Response Rate
Send Enquiry
| Capacity | 10 ton |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 220 V |
| Power | 2.5 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Unison Engineers |
| Capacity (Ton) | 2.5 Ton |
| Phase | Single Phase |
View Complete details
| Capacity | 2 Ton |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | For Tank And Shell Rotation |
| Frequency | 50 Hz |
| Color | Blue |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Brand | Unison Engineers |
| Phase | Single Phase |
View Complete details