Pune, Maharashtra
GST No. 27BRGPS9310D1ZQ
Call 08048202714 20% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Bore Diameter | 400 mm |
| Material | Mild Steel |
| Max Pressure | 200 Bar |
| Power | 15HP |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 440 V |
| Brand | Unison Engineers |
| Cylinder Type | Double Acting |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50 Hz |
Additional Information:
View Complete details